Cestovní taška BORA pro pracovní stonožky

Kód: 2822
Neohodnoceno
Značka: BORA
322,31 Kč 390 Kč včetně DPH
Není skladem

Cestovní taška pro stonožky BORA. Váš skládací pracovní stůl ochrání před špínou i vlhkostí. Lze do ní uschovat i všechno příslušenství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Jedna z hlavních vlastností stonožek BORA je jejich kompaktní rozměr a malá váha. A jak jinak přepracovat tyto skládací pracovní stoly než v originální ochrané tašce od téže značky. Vaší stonožku ochrání před špínou, vlhkostí a navíc do ní budeme moct vložit i všechno příslušenství bez toho, aby se vám po cestě kamkoliv ztratilo. Praktické a jednoduché.

Hlavní vlastnosti tašky BORA

✅ Praktický a jednoduchý přenos
✅ Ochrání stonožku před špínou a vlhkostí
✅ Pojme také příslušenství
✅ Pevný materiál

cestovni_taska_pro_stonozky_bora_zdarma

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Hmotnost: 0,4 kg
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.