Podložky pro pracovní desku BORA - 1 kus

Kód: 4356
Novinka
Neohodnoceno
Značka: BORA
95,04 Kč 115 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Podložky (tzv. Bench Dog) pro pracovní desky BORA nabídnou podporu pro projekty, u kterých chcete minimalizovat dotykovou plochu s pracovní deskou. Můžete díky nim upevnit nebo podložit materiál a jsou skvělou alternativou k upínání pomocí svorek. Vrchol podložek je opatřen závitem se šrouby. Díky bočním pružinám můžete nastavit výšku upevnění těchto podložek dle vlastní potřeby.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo

Podložky pro pracovní desky od značky BORA. Ideální příslušenství, pokud potřebujete pracovat na projektech, v kterých je žádoucí minimalizovat dotykovou plochu materiálu s pracovní plochou. Kompatibilní také s deskami a pracovními stoly s otvory o průměru 19 a 20 mm. Hrany podložek minimalizují pohyb díky protiskluzovému zpracování s výstupky. Díky bočním pružinám můžete nastavit výšku upevnění těchto podložek dle vlastní potřeby. Vrchol podložky lze připojit k horní straně vodicí lišty BORA a vytvořit tak bezpečný upínací systém, který udrží vaši práci na místě.

Vlastnosti podložek BORA:

✅ Podloží materiál a vaše projekty
✅ Minimalizuje dotykovou plochu
✅ Protiskluzový povrch
✅ Nastavitelné vysunutí díky pružinám
✅ Kompatibilní s otvory o průměru 19 a 20 mm
✅ Vhodné pro upevnění k vodícím lištám BORA

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Pro otvory ø: 19 a 20 mm
Výška: 115 mm
Hmotnost: 45 g
Počet v balení: 1 kus

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.