Háček pro stonožky BORA - 1 kus

Kód: 3159
Tip
Neohodnoceno
Značka: BORA
81,82 Kč 99 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Potřebujete pomocnou ruku? Pomocí háčků připevníte ke své stonožce jakoukoliv prodlužovací šňůru, kabel, plechovku od barvy či kbelík. Vše budete mít okamžitě po ruce. Navíc vám usnadní pohyb okolo vaší stonožky BORA.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Řekněte zakopávání sbohem. Pomocí těchto háčků připevníte ke své stonožce plechovky od barvy, kbelíky, kabely či prodlužovací šňůry - všechno to, co se většinou plete pod nohy. Praktické a jednoduché řešení.

Hlavní vlastnosti háčku BORA

✅ Pro pověšení plechovek, šňůr či kabelů
✅ Druhé nejoblíbenější příslušenství
✅ Ideální pro umístění prodlužovacího kabelu
✅ Lze připevnit do jakéhokoliv otvoru stonožky

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Hmotnost: 0,02 kg
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.