Protiskluzová podpora pro stonožky BORA - 1 kus

Kód: 3820
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: BORA
114,88 Kč 139 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Protiskluzová rozšířená podpora o šířce 19 cm pro stonožky od značky BORA. Toto příslušenství vám poskytne měkký a pevný povrch s vysokým třením, čímž zvýšíte stabilitu pracovní desky či jakéhokoliv dalšího upevněného materiálu. Ideální řešení, pokud nechcete používat X-držáky či rychlo-upínače.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Protiskluzová rozšířená podpora pro stonožky od značky BORA. Při použití této podpory vám desky při řezání nespadnou do konstrukce stonožky a udrží řezaný materiál na svém místě. Navíc se vejdou do jediného otvoru adaptérů, takže s nimi můžete vytvořit ještě pevnější a stabilnější pracovní stanici. Ideální řešení, pokud nechcete používat X-držáky či rychlo-upínače. Vyrobeno z gumy a plastu.

Hlavní vlastnosti podpory BORA

✅ Měkký gumový povrch
✅ Oproti špuntům mnohem větší nosná plocha
✅ Při řezání desek materiál nepropadne do konstrukce
✅ Skvělé protiskluzové řešení pro stonožku

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Délka: 19 cm
Šířka: 7 cm
Hmotnost: 0,3 kg
Materiál: Guma, plast
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.