Popruh pro pracovní stonožku BORA

Kód: 800001
Neohodnoceno
Značka: BORA
214,05 Kč 259 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Popruh pro pracovní stonožku BORA, ke které jej lze rychle a efektivně upevnit a stonožku poté kamkoliv pohodlně přemístit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Popruh rychle a jednoduše připnete k jakékoliv pracovní stonožce. Ideální, pokud svojí stonožku potřebujete okamžitě přemístit na jiné místo, a nechce se vám nosit v ruce.

Hlavní vlastnosti popruhu BORA

✅ Pro rychlý a efektivní řesun
✅ Lze připevnit přímo ke konstrukci

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.