Adaptér pro příslušenství stonožek BORA - 1 kus

Kód: 3158
Neohodnoceno
Značka: BORA
81,82 Kč 99 Kč včetně DPH
Není skladem

Tento adaptér z polymeru je základní a naprosto nezbytnou součástí každé stonožky BORA. Zabraní potenciálnímu poškození ocelových vzpěr díky větší nosné ploše, lze jej otáčet o 360 stupňů, a navíc díky němu lze namontovat ostatní příslušenství a rozšířit tak funkci vaší stonožky. Standartně dodáváno ke všem stonožkám BORA jako příslušenství zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Polymerový adaptér zabrání potenciálnímu poškození ocelových vzpěr vaší stonožky a zajistí, že na vašem materiálu nebudou žádné nežádoucí stopy. Lze díky němu namontovat jakékoliv další příslušenství od značky BORA a rozšířit tak funkci vaší stonožky. Je plně otočný o 360 stupňů. Standartně dodáváno ke všem stonožkám BORA jako příslušenství zdarma, které lze ale dokoupit například při ztrátě či potřebě většího množství.

Hlavní vlastnosti adaptéru BORA

✅ Náhradní díl
✅ Standartně dodáváno ke všem stonožkám
✅ Ochrání ocelové vzpěry před poškozením
✅ Lze k nim připnout ostatní příslušenství
✅ Plně otočný

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Hmotnost: 0,3 kg
Materiál: Polymer
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.