Rychloupínač pro stonožky BORA - 1 kus

Kód: 3163
Neohodnoceno
Značka: BORA
81,82 Kč 99 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Rychloupínač je nejjednoduším a nejrychlejším způsobem, jak ke stonožkám BORA pevně a snadně připevnit pracovní desku. Díky pružnému a pevnému materiálu těchto upínačů lze ke stonožce připevnit desky různých tlouštěk.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Rychloupínač pro stonožky BORA je nejrychlejší a nejsnadnější způsob, jak ke stonožce pevně zajistit pracovní desku. Díky pružnému a pevnému materiálu těchto upínačů lze ke stonožce připevnit desky různých tlouštěk bez větších problémů. Vhodné také pro bezpečné podržení desky na místě při řezání, lepení či broušení. Standartně dodáváno ke všem stonožkám BORA jako příslušenství zdarma, které lze ale dokoupit například při ztrátě či potřebě většího množství.

Hlavní vlastnosti rychloupínače BORA

✅ Pro rychlé upnutí vrchní desky
✅ Pružný, ale zároveň pevný
✅ Standartně dodáváno ke všem stonožkám

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Hmotnost: 0,06 kg
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.