Rybinová svěrka MICROJIG MATCHFIT AP se stabilizátorem

Kód: 6828
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
983,47 Kč 1 190 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Větší univerzální svěrka se stabilizátorem od americké značky MICROJIG určená do vodících rybinových drážek systému MATCHFIT. Vhodná pro upínání složitých tvarů. Vytvořte si vlastní vodící a upínací dráhy pomocí frézovacího bitu. Upínací síla 270 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

microjig_logo

Dokonalá svorka do rybinových vodících kolejnic. Technologie Anti-Pivot udržuje rameno svěrky na místě a urychluje tak opakovanou manipulaci se svěrkou. Stabilizátor působí silou ve dvou směrech a pomáhá vám zajistit materiál bez nutnosti použití několika svorek.

Vlastnosti rybinové svěrky MICROJIG

✅ Díky speciální konstrukci je vhodná do rybinových drážek
✅ Stabilizátor pro upínaní složitých tvarů
✅ Speciální pružina na těle svorky zabraňuje otáčení a pádu ramene
✅ Ocelová svorka s kovanou hlavou
✅ Ergonomicky měkčená rukojeť pro pevný úchop
✅ Upínací síla 270 kg a 22 cm upínací rozsah

Upínejte ve dvou směrech pomocí jediné svorky

sverka_ap_2_gifPřiložený stabilizátor X-PAD™ vyvíjí při utahování svorky přídržný tlak. Kombinované síly udržují obrobky v rovině a eliminují potřebu dvou nebo více různých upínacích řešení. Profil s drážkou ve tvaru písmene V vám poskytuje dva kontaktní body pro snadné upnutí kulatých nebo podlouhlých dílů.

Nekonečné množství kolejnic

Systém kolejnic Matchfit umožňuje vytvářet vlastní rybinové kolejnice pouze pomocí frézovacího bitu. Je to jako nekonečná zásoba T-kolejnic bez toho, abyste museli neustále kupovat nové.

sverka_ap_2

Vytvořte si vlastní upínací kolejnice kdekoliv chcete. Jednoduše vyfrézujte drážku pomocí rybinového bitu. Zajistěte materiál svorkami s NULOVÝM přesahem - rybinová svorka Matchfit AP se stabilizátorem se zasune pod povrch, takže můžete upevnit materiál, aniž by vám svorka překážela. Pro zajištění materiálu z větší vzdálenosti použijte upínací šrouby s vodícími prvky. Když je třeba, otočte stabilizátor o 90º a upněte kulatý a podlouhlý materiál jedinou svorkou.

sverka_ap_3_gif_ssverka_ap_4_gif_ssverka_ap_5_gif_s

Chytrá svorka

sverka_ap_1Speciální pružina na těle svorky zabraňuje otáčení a pádu ramene s rukojetí při opakované manipulaci. Ušetřete čas a pracujte rychleji, aniž byste museli při každém dílu znovu nastavovat výšku upínače. Použijte rybinový frézovací bit pro vytvoření vlastních vodících a upínacích drah a už nikdy nebudete muset kupovat drahé hliníkové vodící dráhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Truhlářské svorky
Šířka: 50 mm
Výška: 300 mm
Délka: 200 mm
Upínací síla: 270 kg
Upínací rozsah: 22 cm
Hmotnost: 0,5 kg
Materiál: Ocel
Počet v balení: 1

microjig_logo

microjig_popis
 O značce MICROJIG

MICROJIG jsou unikátní truhlářské přípravky pro stolní pily, vrchní frézy a další elektrické nářadí, které vám svojí promyšlenou konstrukcí usnadní a zefektivní práci se dřevem. S jejich pomocí snadno a bezpečně dosáhnete neuvěřitelné přesnosti, díky níž je práce se dřevem příjemnější.

Přelomový posuvný a přítlačný přípravek GRR-RIPPER je nyní uznáván jako jedno z nejužitečnějších příslušenství pro stolní pily na světě a celkem se ho prodalo více než 1 000 000 kusů ve 20 zemích světa. Přípravky Microjig jsou navrženy tak, aby vás při práci vedla kreativita, nikoli omezení.