Sada rybinových svěrek MICROJIG MATCHFIT PRO s frézou a příslušenstvím

Kód: 6831
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
3 090,91 Kč 3 740 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Kompletní sada rybinových svěrek, frézovacího bitu, upínacích šroubů a příslušenství od americké značky MICROJIG. Vytvořte si neomezené množství vlastních vodících a upínacích dráh pomocí frézovacího bitu a zapomeňte na drahé hliníkové dráhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

microjig_logo

Se sadou Microjig Matchfit Pro si můžete vytvořit neomezené množství vlastních upínacích drah, čímž odpadá potřeba koupě drahých hliníkových drah. Jedná se o celý systém navržený tak, aby vám poskytl všechny funkce T-kolejnic a jeho příslušenství za zlomek ceny.

Vlastnosti rybinových svěrek MICROJIG

✅ Svorky se speciální konstrukci vhodné do rybinových drážek
✅ Vytvořte si vlastní upínací dráhy jen díky frézovacímu bitu
✅ Speciální konstrukce bitu vytvoří zaoblené drážky bez broušení
✅ Upínací šrouby pro vytvoření vlastních vodících a upínacích prvků
✅ Měřidlo pro přesné nastavení
✅ Kompletní sada dvou svorek, frézy, šroubů a měřidla

upinaci_sverka_microjig_1

svorka_microjig_3

Vytvořte si vlastní vodící dráhy. Nastavte hloubku řezu frézy během vteřin pomocí vyleptaného měřítka. Vyfrézujte rybinové drážky na přípravku nebo pracovní ploše. Vyrobte si vlastní upínací příslušenství a pomocí upínacích šroubů s vodícími prvky si usnadněte manipulaci s jakýmkoliv materiálem či obrobkem. K zajištění materiálu při řezání nebo montáži použijte rybinové svorky. Více než 30+ použití na stolních pilách, frézovacích stolech, truhlářských a pásových pilách.

svorka_microjig_2

Solidní ocelové svorky s kovanou hlavicí plně zajedou do vyfrézovaných rybinových kolejnic a zajistí upnutý materiál, aniž by překážely. Měkká ergonomická oboustranná rukojeť poskytne pohodlný a bezpečný úchop a horizontální upínací tlak bez nutnosti použití dlouhých svorek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Šířka: 40 mm
Výška: 300 mm
Délka: 200 mm
Upínací síla: 270 kg
Upínací rozsah: 20 cm
Hmotnost: 0,7 kg
Materiál: Ocel, plast
Počet v balení: 10

microjig_logo

microjig_popis
 O značce MICROJIG

MICROJIG jsou unikátní truhlářské přípravky pro stolní pily, vrchní frézy a další elektrické nářadí, které vám svojí promyšlenou konstrukcí usnadní a zefektivní práci se dřevem. S jejich pomocí snadno a bezpečně dosáhnete neuvěřitelné přesnosti, díky níž je práce se dřevem příjemnější.

Přelomový posuvný a přítlačný přípravek GRR-RIPPER je nyní uznáván jako jedno z nejužitečnějších příslušenství pro stolní pily na světě a celkem se ho prodalo více než 1 000 000 kusů ve 20 zemích světa. Přípravky Microjig jsou navrženy tak, aby vás při práci vedla kreativita, nikoli omezení.