Rybinová svěrka MICROJIG MATCHFIT - sada 2 kusů

Kód: 6825
Neohodnoceno
Značka: MICROJIG
1 512,40 Kč 1 830 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Svěrky od americké značky MICROJIG určené do vodících rybinových drážek systému MATCHFIT. Vytvořte si vlastní vodící a upínací dráhy pomocí frézovacího bitu. Ocelové svorky s protiskluzovou rukojetí. Upínací síla 270 kg. Sada dvou kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

microjig_logo

Vytvořte si vlastní upínací dráhy jen pomocí frézovacího bitu. Pomocí libovolného standardního frézovacího rybinového bitu si můžete vytvořit vlastní upínací dráhy, čímž odpadá potřeba koupě drahých hliníkových drah. Jedná se o celý systém navržený tak, aby vám poskytl všechny funkce T-kolejnic a jeho příslušenství za zlomek ceny.

Vlastnosti rybinových svěrek MICROJIG

✅ Díky speciální konstrukci jsou vhodné do rybinových drážek
✅ Vytvořte si vlastní upínací dráhy jen díky frézovacímu bitu
✅ Ocelové svorky s kovanou hlavou
✅ Ergonomicky měkčená rukojeť pro pevný úchop
✅ Upínací síla 270 kg a 20 cm upínací rozsah

svorka_microjig_3

Použijte je v celé své dílně. Více než 30+ použití na stolních pilách, frézovacích stolech, truhlářských a pásových pilách.

svorka_microjig_2

Využijte maximální potenciál své dílny. Vyfrézujte drážku pomocí rybinového bitu. Rybinové svorky Microjig plně zajedou do vyfrézovaných kolejnic a zajistí upnutý materiál, aniž by překážely.

svorka_microjig_1

Solidní ocelové svorky s hlavicí z kované oceli perfektně zapadnou do drážky vytvořené rybinovým bitem. Měkká ergonomická oboustranná rukojeť poskytne pohodlný a bezpečný úchop a horizontální upínací tlak bez nutnosti použití dlouhých svorek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky
Šířka: 40 mm
Výška: 300 mm
Délka: 200 mm
Upínací síla: 270 kg
Upínací rozsah: 20 cm
Hmotnost: 0,4 kg
Materiál: Ocel
Počet v balení: 2

microjig_logo

microjig_popis
 O značce MICROJIG

MICROJIG jsou unikátní truhlářské přípravky pro stolní pily, vrchní frézy a další elektrické nářadí, které vám svojí promyšlenou konstrukcí usnadní a zefektivní práci se dřevem. S jejich pomocí snadno a bezpečně dosáhnete neuvěřitelné přesnosti, díky níž je práce se dřevem příjemnější.

Přelomový posuvný a přítlačný přípravek GRR-RIPPER je nyní uznáván jako jedno z nejužitečnějších příslušenství pro stolní pily na světě a celkem se ho prodalo více než 1 000 000 kusů ve 20 zemích světa. Přípravky Microjig jsou navrženy tak, aby vás při práci vedla kreativita, nikoli omezení.