Nástavec pro stonožky BORA - 1 kus

Kód: 3160
Neohodnoceno
Značka: BORA
106,61 Kč 129 Kč včetně DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Díky těmto nástavcům zvýšíte výšku své pracovní stonožky od značky BORA o 15 centimetrů - ze 76 na pohodlných 91 cm. Stačí zašroubovat do adaptérů a máte hotovo. Toto řešení nesníží maximální nosnost stonožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

bora_portamate_logo_description
Nástavec pro stonožky od značky BORA, díky kterému zvýšíte výšku své pracovní stanice o 15 centimetrů. Stačí vložit do adaptérů a zašroubovat. Jednou z hlavních předností tohoto příslušenství je, že nemá vliv na maximální nosnosti stonožky, takže můžete bez obav pokračovat v práci s těžkým materiálem.

Hlavní vlastnosti nástavců BORA

✅ Zvýší pracovní výšku stonožky až o 15 cm
✅ Nosnost stonožky zůstává stejná
✅ Jednoduchá montáž pomocí zašroubování
✅ Ideální řešení, pokud vás při ohýbání bolí záda

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k pracovním stonožkám
Výška: 15 cm
Hmotnost: 0,6 kg
Počet v balení: 1

znacka_bora_distribuce_velkoobchod_rockfast

naradi_bora_rockfast_velkoobchod

O značce BORA

Společnost BORA je globální výrobce ručního nářadí, truhlářských výrobků, příslušenství pro elektrické nářadí a dalších inovativních produktů, díky nímž lze zásadně ulehčit a zefektivnit vaší práci. Díky výrobkům BORA budou vaše nástroje přesnější, konzistentnější a umožní vám jednoduše provádět složité úkoly.

BORA Tools byla založena v roce 2006, kdy vstoupila na trh se sadou truhlářských svorek a vodících lišt. Od té doby rozšířila svoje portfolio o další unikátní výrobky, jako například rychlo-úhloměry se speciální konstrukcí, měřící nástroje či robustní stojany pro pokosové pily.

Mezi nejmodernější výrobky společnosti BORA patří pracovní stonožky a stavební kozy, díky nímž postavíte pracovní stůl či plošinu na jakémkoliv místě. Prozkoumejte zbytek portfolia značky BORA na našem webu a napište nám pro navázání obchodní spolupráce. Pro vaší spokojenost uděláme maximum.